Account
Forgot password?
REGISTER

Innocents Apartment Room Odor 100ML Tangerine

Product Code : H-E-796
Masumlar Apartmanı All Products
134.90 TL
121.41 TL
%10
Discount

Mandalina kokusunun tazeliğini evinize getirin. Kalıcılığı sayesinde benzersiz kokusunu uzun süre hissetmenize yardımcı olur.

Kullanım Şekli: Şişenin kapağını açınız. Ahşap çubukları içine yerleştiriniz. Haftada iki defa çubukları ters çevirerek kokunun daha iyi yayılmasını sağlayabilirsiniz. Kokunun artması için ara sıra çubukları ters çeviriniz.

Kullanım Alanı: Oda kokuları; banyolarda, odalarda, ofislerde vb. yerlerde güzel koku yaymak için kullanılmaktadır. Çubuklar; içindeki kokuyu çok uzun süre muhafaza etmektedir. Kokunun kullanım süresi 6 ila 10 hafta arasında olup, mevsim hava sıcaklıklarına göre süre değişmektedir.

Tüketicinin Dikkatine: Kullanma talimatını mutlaka okuyunuz. Parfümün göze temasından kaçınınız. Teması halinde bol su ile yıkayınız. Doğrudan solumayınız ve vücuda temas ettirmeyiniz. Alerjiye sebep olabilir. Hamilelerin, bebeklerin ve solunum sistemi hastalığı olan kişilerin bulunduğu ortamlarda kullanmayınız. Çocuklardan, evcil hayvanlardan ve gıdalardan uzak tutunuz. Şişenin içerisindeki sıvının plastik ve benzeri yüzeylere temasına izin vermeyiniz. Bu yüzeylerde renk kaybına ve yüzey zedelenmelerine neden olabilir. Oyuncak değildir. Yutulması durumunda acilen doktora başvurunuz.