Account
Forgot password?
REGISTER

Hakkımızda

Neden Lisanslı Ürün?

Lisanslı ürün, tüketiciye güven verir. Markasını rakiplerinden ayırmak, farkını ve gücünü hissettirmek, hedef kitlenin dikkatini çekerek daha yüksek satış rakamlarına ulaşmak isteyenler için lisanslı ürünler her zaman çok önemlidir. Lisanslı olarak pazara sunulan ürünlerin satışı, diğerlerine göre çok daha kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir.

Markanıza Güç Katın

Dünya çapında milyarlarca dolarlık bir pazara sahip olan lisanslı ürün sektörüyle ilgili TRT bünyesinde büyük bir potansiyel bulunmaktadır. TRT’deki güçlü lisans varlıklarının markanızla birleşmesiyle birlikte sadece pazar payı değil, marka değeri, bilinirlik ve kurumsal kimlik anlamında da çok önemli bir gelişme sağlayacaksınız.

Hedef Kitle

Ülkemizin ve dünyanın dört bir yanında, markanızın ulaşmak istediği her yerde, altyapısı ve içeriği ile Anadolu’yu yayınlarına taşıyan TRT ile markanızın hedef kitlesi arasında çok önemli bir bağ olduğuna emin olabilirsiniz.

Neden TRT?

TRT, lisans sektörüne yeni bir heyecan katmakta ve mevcut anlayışları geliştirmektedir. Bunun için sektöründe lokomotif firmalarla karşılıklı kazanç esaslı iş birlikleri gerçekleştirmektedir. Bu iş birlikleri sayesinde hem alt üreticilere destek verilmekte, hem de genel ekonomiye katkı sağlanmaktadır. Ekonomik boyutun yanında, yurt dışı lisansların yıkıcı etkilerine karşı da kültürel bir bariyer işlevi gören bu iş birlikleri sayesinde milli kültürümüze ait çalışmalar genç nesillerin ilgi alanına girmeye devam edecektir.