%20
indirimli

Pırıl - Kesirli Dondurmacı

Ürün Kodu: K-L-89
27,50 TL
22,00 TL
Tüm Pırıl  ürünleri
Tüm Pırıl  ürünleri
Ürüne Özel Kampanyalar
Ürün Özellikleri

Mahallenin dondurmacısı dondurmaya yemeye giden çocuklardan dondurmayı kesirli bir şekilde ifade etmelerini ister. Basit kesirlerin nasıl ifade edildiğini gösteren bu bölümde çocuklar nasıl bir dondurma istediklerini kesirle ifade eder ve dondurmalarını afiyetle yer.

Tüm çocukların bu kitabı eğlenerek okuması ve hayatının kahramanı olması dileğiyle...

Ödeme Seçenekleri
Teslimat & İade Koşulları
Yorumlar  (0)
Tavsiye Et
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Yorumlar (0)
  • Tavsiye Et
  • Mahallenin dondurmacısı dondurmaya yemeye giden çocuklardan dondurmayı kesirli bir şekilde ifade etmelerini ister. Basit kesirlerin nasıl ifade edildiğini gösteren bu bölümde çocuklar nasıl bir dondurma istediklerini kesirle ifade eder ve dondurmalarını afiyetle yer.

    Tüm çocukların bu kitabı eğlenerek okuması ve hayatının kahramanı olması dileğiyle...

Ürünün Diğer Renkleri

Öğrenmenin ilk basamağındaki öğrencilerimize eğitim hayatının vazgeçilmezi olan MATEMATİĞİ sevdirmek adına hazırlanan bu kitapta, matematiğe temel oluşturacak becerilerin çocuklara eğlenerek kazandırılması hedeflenmiştir.

 

Gelişim ve Öğrenmenin çok hızlı olduğu, okul çağı çocuklarının matematik alanında gelişmesine katkı sağlayacak bir kaynak olarak tasarlanmış olan kitabımız, çocukların gelişim düzeyleri, merak ve öğrenme arzuları dikkate alınarak MEB ilköğretim matematik müfredatına uygun olarak hazırlanmıştır.

Matematiğin korkulan değil, s

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.